Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

ДОБРОДОЈДОВТЕ

"Иновации, стабилност, доверба и квалитет на производот" се камен темелници на Лес Коммерце.

Како една од водечките компании во регионот, во Лес Коммерце, ние сме постојано во потрага за иновации во нашата индустрија. Нашиот долгорочен успех и стабилност е управуван од страна на нашите силни бизнис основи.
Од почетокот на своето работење, Лес Коммерце му даде приоритет на производството и доставувањето на високо квалитетни производи и услуги сo намера да се задоволат барањата на клиентите и да се надминат нивните очекувања.

УСЛУГИ

 

СОВЕТИ ВРЗ ОСНОВА НА МЕРЕЊА

Совети за бирање на оптимални производи за вашиот објект врз основа на мерење од страна на нашите експерти.

ИНСТАЛАЦИЈА

Инсталација на сите производи понудени од страна на Лес Коммерце.

ТРАНСПОРТ

Лeс Коммерце обезбедува превоз - испорака на производи за своите клиенти.

КОНТАКТ

ЛОКАЦИЈА

Илинденска 423 Тетово 1200 Македонија 

E-ПОШТА

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ТЕЛЕФОН / ФАКС

+389 75 320 927

Пронајдете ја совршената боја за вашите прозорци со конфигураторот на боја на Алупласт!